01.07.2019 - 15.09.2019 | Muzeum Brněnska

Do Muzea Brněnska s Krokoušem!

Poznejte okolí Brna, prověřte svůj důvtip a získejte originálního Krokouše! Letní hra pro děti probíhá na všech pobočkách Muzea Brněnska od 1. července do 15. září 2019.

Jak se to hraje?
V okolí všech poboček Muzea Brněnska skryl Krokouš krabičky s úkoly. Objekty můžete navštěvovat v jakémkoliv pořadí. Cílem je získat a splnit všech 6 úkolů.

Bude odměna?
Ano! Každý úspěšný řešitel získá malého látkového Krokouše a 5 vylosovaných šťastlivců dostane volnou vstupenku pro 1 dospělého a 1 dítě na celý rok 2020 do Muzea Brněnska.

Jak dlouho to potrvá?
Úkoly jsme připravili tak, aby každý z nich zabral asi 20 minut. Můžete splnit všechny úkoly v jeden den, nebo je sbírat postupně, třeba celé léto. Stihnout byste to ale měli do 15. září 2019.

Proč Krokouš?
Ve sbírkách Muzea Brněnska máme preparované mládě krokodýla nilského. Sám procestoval kus světa a v muzeu už je pár desítek let, prostě ideální průvodce.

Hru s pomocí rodičů zvládnou řešitelé od 6 let.
Hra probíhá od 1. 7. 2019 do 15. 9. 2019.

Obálka na sbírání kartiček soutěžních úkolů ke stažení ZDE.

Hra má i svoji vlastní stránku na Facebooku: Do Muzea Brněnska s Krokoušem.

Kompletní znění pravidel soutěže najdete ZDE.